Dôležitá informácia


HP ReNew program
Spoločnosť HP spustila program HP ReNew pred viac ako 25 rokmi za účelom podpory predaja produktov, ktoré by inak nebolo možné predať počas ich doby životnosti. Produkty zaradené do HP ReNew ponúka spoločnosť HP prostredníctvom HP ReNew partnerov zákazníkom, pre ktorých je dôležitá kúpna cena produktu.

Pôvod HP ReNew produktov
Do tejto kategórie tovaru patria počítače a notebooky od výrobcov HP a Compaq ktoré sú určené pre kvalitatívne náročnejší západný trh. Sú to počítače Pavilion alebo Presario ktoré sú väčšinou ofóliované, zabalené v pôvodných škatuliach s komplet originál HP príslušenstvom (klávesnica, myš, wifi anténka, v prípade že sa jedná o media center tak aj špeciálne ďiaľkové ovládanie). Produkty HP Renew možu mať kozmetické vady na povrchu.
Tieto produkty majú rôzny pôvod ako napr. : zrušené objednávky v HP, produkty, ktoré už HP nevyrába (End of life), vratky a demo kusy, chybné kusy remanufakturované v HP a následne nanovo uvedené do predaja.

Proces ReManufakturizácie
Každý výrobok pochádzajúci z HP ReNew programu nesie garanciu kvality spoločnosťou HP a je označený textom „Remanufactured by HP“ Pri procese ReManufakturizácie je každý výrobok dôkladne hardvérovo pretestovaný, má preinštalovaný operačný systém, skontrolované resp. doplnené príslušenstvo a je znovu zabalený do originálnej HP ReNew krabice.

Lokalizácia HP ReNew výrobkov
HP ReNew svojim pôsobením zastrešuje celú Európu a ponúka zákazníkom aj výrobky, ktoré nikdy neboli priamo určené pre náš trh. Z tohto dôvodu môže byť klávesnica v inej ako slovenskej jazykovej lokalizácii. Naša firma kompletne lokalizuje produkty REMANUFACTURED pre náš trh, tj. dodáva ku každému HP a CQ notebooku balík so slovenskými manuálmi a potlačou určenou na poslovenštenie klávesnice.

Záruka a servis
Záruka poskytovaná spoločnosťou HP na každý produkt HP ReNew je 12 mesiacov. Produkty pochádzajúce z HP ReNew, ktoré sa bežne predávajú u nás, je možné záručne aj pozáručne servisovať v ktoromkoľvek autorizovanom servisnom stredisku HP. Záručný a pozáručný servis na všetky HP ReNew produkty zabezpečuje priamo my. Záručná doba na naše produkty HP ReNew je 24 mesiacov.